Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha6) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Types
sq: Llojet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Update
sq: Rifresko

en: Menu
sq: Menuja

en: Picture
sq: Fotografia

en: All
sq: Të gjitha

en: Update available
sq: Rifresko alias

en: Roles
sq: Rolet

en: Add menu
sq: Shto menu

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Add vocabulary
sq: Shto fjalor

en: About
sq: Informacione

en: Run cron
sq: Ekzekuto cron

en: Add content type
sq: Krijo lloj përmbajtje

en: Cron ran successfully.
sq: Cron është ekzekutuar me sukses.
