Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha6) - en to th translation catalogue (31 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Menu
th: เมนู

en: Picture
th: รูปภาพ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Update available
th: มีการอัพเดต

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Add menu
th: เพิ่มเมนู

en: Extend
th: ส่วนขยาย

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Manage fields
th: จัดการช่องรับข้อมูล

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Run cron
th: เรียก Cron ทำงาน

en: Uses
th: ใช้

en: Add link
th: เพิ่มลิงค์

en: Add content type
th: เพิ่มชนิดเนื้อหา

en: Cron ran successfully.
th: Cron ทำงานสำเร็จ

en: Your virtual face or picture.
th: เลือกรูปภาพจากคอมพิวเตอร์ของคุณ

en: Manage display
th: จัดการการแสดงผล

en: Add custom block
th: เพิ่มบล็อกที่กำหนดเอง

en: Edit permissions
th: แก้ไขสิทธิ์

en: Install new theme
th: ติดตั้งธีมใหม่

en: Add new view
th: เพิ่มมุมมองใหม่

en: Manage form display
th: จัดการการแสดงผลของฟอร์มรับค่า
