Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha6) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Administration
ur: تنظیم

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Types
ur: اقسام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Update
ur: تجدید

en: Menu
ur: مینیو

en: Drupal
ur: ڈروپل

en: Roles
ur: رولز

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
