Niobi Research Center (8.x-1.0-alpha7) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: On
pt: Habilitado

en: Off
pt: Desligado

en: Promoted to front page
pt: Promovido para a página inicial

en: Inventory
pt: Inventário

en: Facility
pt: Instalação
