Niobi Research Center (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (46 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Closed
af: Gesluit

en: Description
af: Beskrywing

en: Public
af: Publiek

en: Last Updated
af: Laas Opdateer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Home page
af: Tuisblad

en: Download
af: Laai af

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Test
af: Toets

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Picture
af: Prentjie

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Table
af: Tabel

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: Results
af: Resultate

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: Review
af: Hersiening

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
