Niobi Research Center (8.x-2.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (154 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Pages
hu: Oldalak

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Closed
hu: Lezárt

en: Subject
hu: Tárgy

en: Actions
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Public
hu: Nyilvános

en: Last Updated
hu: Utoljára módosítva

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Home page
hu: Címlap

en: Download
hu: Letölt

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Test
hu: Teszt

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Open
hu: Nyitott

en: View
hu: Megtekintés

en: Manage
hu: Kezelés

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Updated
hu: Frissítve

en: Total
hu: Mindösszesen

en: ID
hu: Azonosító

en: Picture
hu: Kép

en: User
hu: Felhasználó

en: Error
hu: Hiba

en: Email Message
hu: Email üzenet

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Published
hu: Közzétéve

en: Average
hu: Átlag

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Authored by
hu: Szerző

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: Send
hu: Küldés

en: Desc
hu: Csökk

en: Form Settings
hu: Űrlap beállításai

en: Members
hu: Tagok

en: Table
hu: Táblázat

en: Email subject
hu: Email tárgya

en: Email message
hu: Email üzenet

en: Maximum length
hu: Legnagyobb hossz

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Clone
hu: Klónozás

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Department
hu: Tanszék

en: Size of textfield
hu: A szövegmező mérete

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Clear
hu: Törlés

en: Accept
hu: Elfogadás

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Email Subject
hu: E-mail tárgya

en: Your message has been sent.
hu: Az üzenet elküldve.

en: Info
hu: Infó

en: Short description
hu: Rövid leírás

en: Results
hu: Eredmények

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Confirmation URL
hu: Megerősítő webcím

en: Changed
hu: Módosítva

en: Not published
hu: Rejtett

en: Review
hu: Áttekintés

en: Complete
hu: Kész

en: Submissions
hu: Beküldések

en: From Name
hu: Feladó neve

en: Enable debugging
hu: Hibakeresés engedélyezése

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Add Group
hu: Csoport hozzáadása

en: Form
hu: Űrlap

en: Drafts
hu: Vázlatok

en: Execute
hu: Végrehajt

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Joined
hu: Csatlakozott

en: Resend
hu: Újraküldés

en: About
hu: Leírás

en: Member
hu: Tag

en: Notification
hu: Értesítés

en: View settings
hu: Nézet beállítások

en: Decline
hu: Elutasítás

en: Webform submissions
hu: Űrlap beküldések

en: Draft
hu: Vázlat

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
hu: Egy dátum bármilyen gép által olvasható formátumban. A CCYY-MM-DD HH:MM:SS az ajánlott.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: - All -
hu: – Mind –

en: The maximum length of the field in characters.
hu: A mező leghosszabb karakterszáma.

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: From Address
hu: Feladó cím

en: Resource
hu: Erőforrás

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Your virtual face or picture.
hu: A webhelyen megjelenő virtuális arc.

en: References
hu: Hivatkozások

en: All content
hu: Minden tartalom

en: - Select a value -
hu: - Érték kiválasztása -

en: Group content
hu: Csoport tartalom

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Element title
hu: Elem címe

en: Entity Reference
hu: Entitáshivatkozás

en: Create @type
hu: @type létrehozása

en: Wide
hu: Széles

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Confirmation Message
hu: Megerősítő üzenet

en: Displaying @start - @end of @total
hu: @start – @end / @total megjelenítése

en: Development settings
hu: Fejlesztői beállítások

en: Text value
hu: Szöveges érték

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
hu: A beviteli mezőben annak kitöltéséig megjelenő szöveg. Egy példa érték vagy rövid leírás tájékoztatja a felhasználót az elvárt formátumról.

en: Placeholder: @placeholder
hu: Helykitöltő: @placeholder

en: Toggle navigation
hu: Navigáció átkapcsolása

en: %name: may not be longer than @max characters.
hu: %name: nem lehet hosszabb, mint @max karakter.

en: Outsider
hu: Külsős

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: A basic block contains a title and a body.
hu: Egy egyszerű, címet és törzset tartalmazó blokk.

en: Website feedback
hu: Visszajelzés a webhelyről

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML

en: Textfield size: @size
hu: Szövegmező mérete: @size

en: Max 1300x1300
hu: Legfeljebb 1300×1300 képpont

en: Max 2600x2600
hu: Legfeljebb 2600×2600 képpont

en: Max 325x325
hu: Legfeljebb 325×325 képpont

en: Max 650x650
hu: Legfeljebb 650×650 képpont

en: Narrow
hu: Keskeny

en: Add @title
hu: @title hozzáadása

en: Adds %type content to groups both publicly and privately.
hu: %type típusú tartalom hozzáadása publikus és privát módon.

en: Adds users to groups as members.
hu: Felhasználókat ad hozzá csoportokhoz tagokként.

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.

en: Member account
hu: Tagi fiók

en: Element key
hu: Elem kulcs
