Niobi Research Center (8.x-2.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (106 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Closed
lv: Slēgts

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Public
lv: Publisks

en: Last Updated
lv: Pēdējie atjauninājumi

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Home page
lv: Mājas lapa

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Test
lv: Tests

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Open
lv: Atvērts

en: View
lv: Skatīt

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Total
lv: Kopā

en: Picture
lv: Attēls

en: User
lv: Lietotājs

en: Error
lv: Kļūda

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Average
lv: Vidējais

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Authored by
lv: Autors

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Send
lv: Sūtīt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Table
lv: Tabula

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Clone
lv: Klonēt

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Email Subject
lv: Epasta temats

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Results
lv: Rezultāti

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Changed
lv: Labots

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Submissions
lv: Iesniegumi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Form
lv: Forma

en: Drafts
lv: Melnraksti

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Joined
lv: Pievienojās

en: About
lv: Par

en: Notification
lv: Paziņojums

en: View settings
lv: Skata iestatījumi

en: Webform submissions
lv: Tīmekļa veidlapas iesniegumi

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Trigger
lv: Trigeris

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
lv: Datums jebkurā mašīnlasāmajā formātā. Ieteicamais formāts: CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: From Address
lv: No adrese

en: All content
lv: Viss saturs

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -

en: Create @type
lv: Izveidot saturu: @type

en: Wide
lv: Plats

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Website feedback
lv: Atsauksmes par vietni

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Max 1300x1300
lv: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lv: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lv: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lv: Maks. 650x650

en: Narrow
lv: Šaurs
