Niobi Research Center (8.x-2.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (44 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Public
mn: Нийтийн

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Download
mn: Татах

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Picture
mn: Зураг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Error
mn: Алдаа

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Send
mn: Илгээх

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Trigger
mn: Эхлүүлэгч/Гох
