Niobi Research Center (8.x-2.0-alpha3) - en to et translation catalogue (112 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Closed
et: Suletud

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Public
et: Avalik

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Home page
et: Avaleht

en: Download
et: Allalaadimine

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Open
et: Avatud

en: View
et: Kuva

en: Manage
et: Halda

en: Updated
et: Uuendatud

en: Total
et: Kokku

en: Picture
et: Pilt

en: User
et: Kasutaja

en: Error
et: Viga

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Average
et: Keskmine

en: Warning
et: Hoiatus

en: Authored by
et: Autor

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Send
et: Saada

en: Desc
et: Kahanev

en: Members
et: Liikmed

en: Table
et: Tabel

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Clone
et: Klooni

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Department
et: Osakond

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Clear
et: Tühjenda

en: Workflow
et: Töövoog

en: Results
et: Tulemused

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Changed
et: Muudetud

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Review
et: Kontroll

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Submissions
et: Vastused

en: Apply
et: Rakenda

en: Form
et: Vorm

en: Execute
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Joined
et: Liitus

en: About
et: Programmist

en: Reports
et: Raportid

en: View settings
et: Kuvamise sätted

en: Webform submissions
et: Veebivormi vastused

en: Admin
et: Administraator

en: Draft
et: Mustand

en: Trigger
et: Lüliti

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
et: Kuupäev masinloetavas formaadis. Eelistatult CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Resource
et: Ressurss

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: References
et: Viited

en: All content
et: Kõik sisu

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: Wide
et: Lai

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: Textfield size: @size
et: Tekstivälja suurus: @size

en: Narrow
et: Kitsas
