Niobi Research Center (8.x-2.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (58 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Closed
sl: Zaprto

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Home page
sl: Domača stran

en: Download
sl: Prenesi

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Open
sl: Odprto

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Picture
sl: Slika

en: User
sl: Uporabnik

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Authored by
sl: Avtor

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Send
sl: Pošlji

en: Table
sl: Tabela

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Info
sl: Podatki

en: Results
sl: Rezultati

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Drafts
sl: Osnutki

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Reports
sl: Poročila

en: Admin
sl: Skrbnik
