Niobi Research Center (8.x-2.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (95 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Closed
eu: Itxita

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: Public
eu: Publikoa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Home page
eu: Azala

en: Download
eu: Deskargatu

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Open
eu: Ireki

en: View
eu: Bista

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Notes
eu: Oharrak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Picture
eu: Irudia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Error
eu: Errorea

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Average
eu: Batez bestekoa

en: Count
eu: Zenbatu

en: Warning
eu: Kontuz

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Send
eu: Bidali

en: Desc
eu: Beheraka

en: Members
eu: Kideak

en: Table
eu: Taula

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Clone
eu: Klonatu

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Clear
eu: Garbitu

en: Info
eu: Informazioa

en: Results
eu: Emaitzak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: New
eu: Berriak

en: Complete
eu: Eginda

en: Submissions
eu: Bidalketak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Form
eu: Formularioa

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Joined
eu: Sartuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Reports
eu: Txostenak

en: View settings
eu: Bistaren ezarpenak

en: Webform submissions
eu: Webform bidalketak

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Trigger
eu: Abiarazlea

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -

en: Asc
eu: Goraka

en: Wide
eu: Zabal

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Text value
eu: Testu balioa

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua

en: Narrow
eu: Estu
