Niobi Research Center (8.x-2.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (60 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Closed
ku: داخراوە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Home page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Download
ku: داگرتن

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Open
ku: کراوە

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Picture
ku: وێنە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Error
ku: هەڵە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Visibility
ku: بینایی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Count
ku: ژمارە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Send
ku: بینێره‌

en: Table
ku: خشتە

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: Info
ku: زانیاری

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: About
ku: دەربارە

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: - Select a value -
ku: - نرخێک هەڵبژێرە -
