Niobi Research Center (8.x-2.0-alpha4) - en to lo translation catalogue (10 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Home page
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Add content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນ

en: Clear
lo: ລົບລ້າງ

en: Reports
lo: ບົດລາຍງານ
