Niobi Research Center (8.x-2.0-alpha5) - en to or translation catalogue (14 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ
