Nivo Slider (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Theme
mn: Загвар

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
