Nivo Slider (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Published
nn: Publisert

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Navigation
nn: Navigering

en: Rows
nn: Rader

en: Random
nn: Vilkårleg
