Nivo Slider (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Options
af: Opsies

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Navigation
af: Navigasie

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
