Nivo Slider (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Description
bs: Opis

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Name
bs: Ime

en: Theme
bs: Tema

en: Options
bs: Opcije

en: Published
bs: Objavljeno

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Rows
bs: Redova
