Nivo Slider (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Weight
el: Βάρος

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Theme
el: Θέμα

en: Options
el: Επιλογές

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: General
el: Γενικά

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Rows
el: Γραμμές

en: Random
el: Τυχαία

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Usage
el: Χρήση

en: Effect
el: Εφέ

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Καθορίστε τις σελίδες χρησιμοποιώντας τη διαδρομή τους. Εισάγετε μία διαδρομή σε κάθε γραμμή. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών είναι %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η αρχική σελίδα.
