Nivo Slider (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: General
gu: સામાન્ય

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Rows
gu: હરોળો

en: Columns
gu: સ્તંભો

en: Effect
gu: અસર
