Nivo Slider (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Options
ast: Opciones

en: Published
ast: Espublizáu

en: General
ast: Xeneral

en: Configuration
ast: Configuración

en: Navigation
ast: Navegación

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Rows
ast: Fileres

en: Installed
ast: Instaláu
