Nivo Slider (8.x-1.2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд
