Nivo Slider (8.x-1.3) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Next
eo: Sekva

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Published
eo: Publikigita

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Navigation
eo: Navigado

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Rows
eo: Vicoj
