Nivo Slider (8.x-1.3) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar
