Nivo Slider (8.x-1.4-rc1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Next
be: Наступны

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Theme
be: Тэма

en: Options
be: Налады

en: Published
be: Апублікавана

en: Prev
be: Папярэдні

en: General
be: Агульны

en: Configuration
be: Налады

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Rows
be: Радкі

en: Random
be: Выпадкова

en: Effect
be: Вынік

en: Dark
be: Цёмная

en: Weight for @title
be: Вага для @title
