Nivo Slider (8.x-1.4-rc1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Options
km: ជម្រើស

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Prev
km: មុន

en: General
km: ទូទៅ​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Effect
km: បែប​ផែន

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
