Nivo Slider (8.x-1.4-rc1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Theme
sr: Тема

en: Rows
sr: Редови

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
