Nivo Slider (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Weight
sv: Vikt

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Theme
sv: Tema

en: Options
sv: Alternativ

en: Published
sv: Publicerad

en: General
sv: Allmän

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Navigation
sv: Navigering

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Rows
sv: Rader

en: Random
sv: Slumpvis

en: Transition
sv: Övergång

en: Fade
sv: Tona

en: Installed
sv: Installerad

en: Usage
sv: Användning

en: Columns
sv: Kolumner

en: Effect
sv: Effekt

en: Light
sv: Ljust

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Specificera sidor genom att använda dess sökvägar. Ange en sökväg per rad. Jokertecken är '*'. Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan, %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: Dark
sv: Mörkt

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
