Noahs Page Builder (1.0.0) - en to km translation catalogue (35 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Size
km: ទំហំ

en: default
km: លំនាំដើម

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Bottom
km: បាត

en: Heading
km: ក្បាល

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: General
km: ទូទៅ​

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Color
km: ពណ៌

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Close
km: បិទ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Space
km: ទំហំ

en: About
km: អំពី

en: Direction
km: ទិស

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
