Noahs Page Builder (1.0.0) - en to et translation catalogue (61 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Size
et: Suurus

en: default
et: vaikimisi

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Container
et: Konteiner

en: Save
et: Salvesta

en: Font
et: Kirjastiil

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Icon
et: Ikoon

en: Time
et: Aeg

en: Text
et: Tekst

en: Icons
et: Ikoonid

en: Separator
et: Eraldaja

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Bottom
et: Alumine

en: Gallery
et: Galerii

en: Heading
et: Pealkiri

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: General
et: Üldine

en: Border
et: Piirjoon

en: Day
et: Päev

en: Align
et: Joondus

en: Loop
et: Silmus

en: Color
et: Värv

en: Button
et: Nupp

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Position
et: Asukoht

en: Close
et: Sulge

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Controls
et: Nupud

en: Buttons
et: Nupud

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Seconds
et: Sekundid

en: Style
et: Stiil

en: Relative
et: Suhteline

en: Grid
et: Ruudustik

en: Space
et: Ruum

en: Local
et: Kohalik

en: Page settings
et: Lehekülje sätted

en: About
et: Programmist

en: Target
et: Siht

en: Direction
et: Suund

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Slash
et: Kaldkriips

en: Styles
et: Stiilid

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Shown tabs
et: Näidatavad sakid

en: Select tabs being shown in the block
et: Vali plokis kuvatavad sakid

en: Show primary tabs
et: Kuva peasakke

en: Show secondary tabs
et: Näita sekundaarseid vahelehti
