Noahs Page Builder (1.0.0) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Size
ht: Grosè

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
