Noahs Page Builder (1.0.0) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Size
hy: Չափ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Day
hy: Օր

en: Color
hy: Գույն

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Left
hy: Ձախ

en: Space
hy: Տարածություն

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
