Noahs Page Builder (1.0.0) - en to is translation catalogue (40 entries)

en: Forms
is: Form

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Size
is: Stærð

en: default
is: sjálfgefið

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Center
is: Miðja

en: Container
is: Gámur

en: Save
is: Vista

en: Font
is: Leturgerð

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Top
is: Toppur

en: Icon
is: Táknmynd

en: Time
is: Tími

en: URL
is: vefslóð

en: Text
is: Texti

en: Icons
is: Táknmyndir

en: Separator
is: Skilja

en: Title
is: Titill

en: Add content
is: Bæta við efni

en: Url
is: Vefslóð

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: General
is: Almennt

en: Day
is: Dagur

en: Color
is: Litur

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: Position
is: Staðsetning

en: Close
is: Loka

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Style
is: Stíll

en: Grid
is: Grind

en: About
is: Um

en: Direction
is: Stefna
