Noahs Page Builder (1.0.0) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: Text
se: Teaksta

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Position
se: Virgi

en: Close
se: Gidde

en: About
se: Birra
