Noahs Page Builder (1.0.0) - en to sk translation catalogue (58 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Size
sk: Veľkosť

en: default
sk: predvolené

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Container
sk: Kontajner

en: Save
sk: Uložiť

en: Font
sk: Písmo

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Icon
sk: Ikona

en: Time
sk: Čas

en: Icons
sk: Ikony

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Link Title
sk: Názov linky

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Gallery
sk: Galéria

en: Heading
sk: Nadpis

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: General
sk: Všeobecné

en: Day
sk: Deň

en: Color
sk: Farba

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Position
sk: Pozícia

en: Static
sk: Statický

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Available tokens
sk: Dostupné tokeny

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Hours
sk: Hodiny

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Style
sk: Štýl

en: Minutes
sk: Minúty

en: Relative
sk: Relatívne

en: Grid
sk: Mriežka

en: Space
sk: Medzera

en: Local
sk: Lokálny

en: Page settings
sk: Nastavenia stránky

en: About
sk: Informácie o

en: Target
sk: Cieľ

en: Fonts
sk: Písma

en: Direction
sk: Smer

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Slash
sk: Lomítko

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Styles
sk: Štýly

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
