Noahs Page Builder (2.0.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Title
br: Titl

en: Text
br: Testenn

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Color
br: Liv

en: About
br: Diwar-benn
