Noahs Page Builder (2.0.0) - en to lv translation catalogue (62 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Size
lv: Izmērs

en: default
lv: noklusējums

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Container
lv: Konteiners

en: Save
lv: Saglabāt

en: Font
lv: Fonts

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Top
lv: Augša

en: Icon
lv: Ikona

en: Time
lv: Laiks

en: Text
lv: Teksts

en: Icons
lv: Ikonas

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Link Title
lv: Saites virsraksts

en: Title
lv: Nosaukums

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Bottom
lv: Apakša

en: Gallery
lv: Galerija

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: General
lv: Galvenie

en: Colors
lv: Krāsas

en: Day
lv: Diena

en: Align
lv: Novietot

en: Loop
lv: Cilpa

en: Color
lv: Krāsa

en: Button
lv: Poga

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Position
lv: Pozīcija

en: Static
lv: Statiska

en: Close
lv: Aizvērt

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Token
lv: Marķieris

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Hours
lv: Stundas

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Style
lv: Stils

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Grid
lv: Režģis

en: Space
lv: Atstarpe

en: Page settings
lv: Lapas iestatījumi

en: About
lv: Par

en: Gallery Type
lv: Galerijas tips

en: Target
lv: Mērķis

en: Direction
lv: Virziens

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Absolute
lv: Noteikts

en: Styles
lv: Stili
