Noahs Page Builder (2.0.0) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Size
mn: Хэмжээ

en: default
mn: Үндсэн

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Font
mn: Фонт

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Time
mn: Цаг

en: Text
mn: Текст

en: Link Title
mn: Холбоос гарчиг

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Bottom
mn: Доод

en: Url
mn: Хаяг

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Day
mn: Өдөр

en: Color
mn: Өнгө

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Direction
mn: Чиглэл
