Noahs Page Builder (2.0.1) - en to be translation catalogue (40 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Size
be: Памер

en: default
be: прадвызначана

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Container
be: Кантэйнер

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Time
be: Час

en: URL
be: Спасылка

en: Text
be: Тэкст

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Bottom
be: Знізу

en: Heading
be: Загаловак

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: General
be: Агульны

en: Day
be: Дзень

en: Color
be: Колер

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Seconds
be: Секунды

en: Select
be: Выбраць

en: Relative
be: Адносны

en: Grid
be: Сетка

en: Space
be: Прабел

en: About
be: Аб

en: Direction
be: Накірунак

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы
