Noahs Page Builder (2.0.1) - en to he translation catalogue (66 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Size
he: גודל

en: default
he: ברירת מחדל

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: Container
he: מיכל

en: Save
he: שמירה

en: Font
he: גופן

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Top
he: עליון

en: Icon
he: סמל

en: Time
he: זמן

en: URL
he: כתובת URL

en: Text
he: טקסט

en: Icons
he: אייקונים

en: Separator
he: מפריד

en: Horizontal
he: אופקי

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Bottom
he: למטה

en: Url
he: כתובת url

en: Gallery
he: גלריה

en: Heading
he: כותרת

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: General
he: כללי

en: Colors
he: צבעים

en: Day
he: יום

en: Align
he: יישור

en: Loop
he: בלופ

en: Color
he: צבע

en: Button
he: כפתור

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Position
he: מיקום

en: Close
he: סגירה

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Token
he: אסימון

en: Extras
he: תוספות

en: Available tokens
he: אסימונים זמינים

en: Buttons
he: כפתורים

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Hours
he: שעות

en: Seconds
he: שניות

en: Style
he: סגנון

en: Minutes
he: דקות

en: Select
he: בחר

en: Relative
he: יחסי

en: Grid
he: רשת

en: Space
he: רווח

en: Local
he: מקומי

en: Page settings
he: הגדרות דף

en: About
he: אודות

en: Direction
he: כיוון

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Absolute
he: מוחלט

en: Pagination
he: דפדוף

en: Styles
he: סגנונות

en: Show secondary tabs
he: הצגת טאבים משניים
