Noahs Page Builder (2.0.1) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: default
nn: standard

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Time
nn: Tid

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Day
nn: Dag

en: Color
nn: Farge

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: Close
nn: Lukk

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Relative
nn: Relativ

en: Direction
nn: Retning
