Noahs Page Builder (2.0.2) - en to ca translation catalogue (68 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Size
ca: Mida

en: default
ca: predeterminat

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Container
ca: Contenidor

en: Save
ca: Desa

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Default
ca: Per defecte

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Top
ca: Part superior

en: Icon
ca: Icona

en: Time
ca: Hora

en: Icons
ca: Icones

en: Separator
ca: Separador

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Link Title
ca: Títol de l'enllaç

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Gallery
ca: Galeria

en: Heading
ca: Capçalera

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Border
ca: Vora

en: Day
ca: Dia

en: Align
ca: Alineació

en: Loop
ca: Bucle

en: Button
ca: Botó

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Position
ca: Posició

en: Static
ca: Estàtic

en: Close
ca: Tanca

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Available tokens
ca: Comodins disponibles

en: Distribution
ca: Distribució

en: Buttons
ca: Botons

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Hours
ca: Hores

en: Seconds
ca: Segons

en: Style
ca: Estil

en: Minutes
ca: Minuts

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Relative
ca: Relatiu

en: Grid
ca: Graella

en: Space
ca: Espai

en: Page settings
ca: Configuració de pàgina

en: About
ca: Detalls

en: Direction
ca: Direcció

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Slash
ca: Barra

en: Absolute
ca: Absolut

en: Pagination
ca: Paginació

en: Styles
ca: Estils

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: Image Style
ca: Estil d'imatge

en: Shown tabs
ca: Pestanyes que es mostren

en: Select tabs being shown in the block
ca: Seleccioneu les pestanyes que es mostraran al bloc

en: Show primary tabs
ca: Mostra les pestanyes principals

en: Show secondary tabs
ca: Mostra les pestanyes secundàries

en: Insert selected
ca: Insereix els seleccionats
