Noahs Page Builder (2.0.2) - en to hr translation catalogue (45 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Size
hr: Veličina

en: default
hr: Zadano

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Container
hr: Kontejner

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Icon
hr: Ikona

en: Time
hr: Vrijeme

en: Text
hr: Tekst

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Link Title
hr: Naslov linka

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Bottom
hr: Dno

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: General
hr: Općenito

en: Day
hr: Dan

en: Align
hr: Poravnati

en: Color
hr: Boja

en: Button
hr: Gumb

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Position
hr: Pozicija

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Available tokens
hr: Dostupni tokeni

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Style
hr: Stil

en: Grid
hr: Mreža

en: Space
hr: Razmak

en: About
hr: Opis

en: Direction
hr: Smjer

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Slash
hr: Kosa crta

en: Styles
hr: Stilovi
