Noahs Page Builder (2.0.3) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Size
bs: Veličina

en: Image
bs: Slika

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Time
bs: Vrijeme

en: Text
bs: Tekst

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Colors
bs: Boje

en: Day
bs: Dan

en: Color
bs: Boja

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Style
bs: Stil

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
