Noahs Page Builder (2.0.3) - en to fi translation catalogue (74 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Size
fi: Koko

en: default
fi: oletus

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Center
fi: Keskellä

en: Container
fi: Säiliö

en: Save
fi: Tallenna

en: Font
fi: Fontti

en: Default
fi: Oletus

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Icon
fi: Ikoni

en: Time
fi: Aika

en: Text
fi: Teksti

en: Icons
fi: Ikonit

en: Separator
fi: Erotin

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Link Title
fi: Linkin otsikko

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Url
fi: Osoite

en: Gallery
fi: Galleria

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Border
fi: Raja

en: Day
fi: Päivä

en: Align
fi: Tasaa

en: Loop
fi: Kierros

en: Color
fi: Väri

en: Padding
fi: Täyte

en: Button
fi: Nappi

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Position
fi: Sijoitus

en: Close
fi: Sulje

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Token
fi: Muuttuja

en: Available tokens
fi: Käytössä olevat merkinnät

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Hours
fi: Tunnit

en: Seconds
fi: Sekunnit

en: Style
fi: Tyyli

en: Minutes
fi: Minuutit

en: Select
fi: Valitse

en: Relative
fi: Suhteellinen

en: Border Color
fi: Reunan väri

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Space
fi: Välilyönti

en: Local
fi: Paikallinen

en: Page settings
fi: Sivuasetukset

en: Headline
fi: Otsikko

en: About
fi: Tietoja

en: Gallery Type
fi: Gallerian sisältötyyppi

en: Target
fi: Kohde

en: Fonts
fi: Fontit

en: Direction
fi: Suunta

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Slash
fi: Kauttaviiva

en: Absolute
fi: Absoluuttinen

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Styles
fi: Tyylit

en: Video URL
fi: Videon URL-osoite

en: Row height
fi: Rivin korkeus
