Noahs Page Builder (2.0.3) - en to pl translation catalogue (88 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Size
pl: Rozmiar

en: default
pl: domyślny

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Center
pl: Środek

en: Container
pl: Kontener

en: Save
pl: Zapisz

en: Font
pl: Czcionka

en: Default
pl: Domyślny

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Top
pl: Góra strony

en: Icon
pl: Ikona

en: Time
pl: Czas

en: Text
pl: Tekst

en: Icons
pl: Ikony

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Link Title
pl: Tytuł odnośnika

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Url
pl: URL

en: Gallery
pl: Galeria

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: General
pl: Ogólne

en: Colors
pl: Kolory

en: Border
pl: Obramowanie

en: Day
pl: Dzień

en: Align
pl: Wyrównaj

en: Loop
pl: Pętla

en: Color
pl: Kolor

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: Button
pl: Przycisk

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Position
pl: Pozycja

en: Static
pl: Statycznie

en: Close
pl: Zamknij

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Token
pl: Wzorzec

en: Extras
pl: Dodatki

en: Available tokens
pl: Dostępne żetony

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Hours
pl: Godziny

en: Seconds
pl: Sekundy

en: Style
pl: Styl

en: Carousel
pl: Karuzela

en: Minutes
pl: Minuty

en: Select
pl: Wybierz

en: Relative
pl: Względne

en: Grid
pl: Siatka

en: Space
pl: Odstęp

en: Shadow
pl: Cień

en: Local
pl: Lokalnie

en: Page settings
pl: Ustawienia strony

en: Headline
pl: Nagłówek

en: CSS Code
pl: Kod CSS

en: About
pl: O stronie

en: Margin
pl: Margines

en: Target
pl: Cel

en: Fonts
pl: Czcionki

en: Direction
pl: Kierunek

en: Upload Media
pl: Wyślij media

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Mute
pl: Wyciszenie

en: Slash
pl: Ukośnik (prawy)

en: Container Width
pl: Szerokość kontenera

en: View page
pl: Zobacz stronę

en: Absolute
pl: Bezwzględne

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Styles
pl: Style

en: Border Radius
pl: Zaokrąglone rogi

en: Video URL
pl: URL Wideo

en: Add Column
pl: Dodaj kolumnę

en: Shown tabs
pl: Wyświetlane zakładki

en: Select tabs being shown in the block
pl: Wybór zakładek, które są wyświetlane w bloku

en: Show primary tabs
pl: Wyświetl zakładki podstawowe

en: Show secondary tabs
pl: Wyświetl zakładki dodatkowe

en: Insert selected
pl: Wstaw zaznaczone
