Noahs Page Builder (2.0.4) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra
