Noah's Page Builder (2.0.5) - en to eu translation catalogue (69 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Title
eu: Izenburua

en: Images
eu: Irudiak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: default
eu: lehenetsia

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Top
eu: Goian

en: Time
eu: Ordua

en: Text
eu: Testua

en: Icons
eu: Ikonoak

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Link Title
eu: Esteka izenburua

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Bottom
eu: Behean

en: Url
eu: URLa

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Code
eu: Kodea

en: General
eu: Orokorra

en: Border
eu: Ertza

en: Day
eu: Eguna

en: Align
eu: Lerrokatu

en: Color
eu: Kolore

en: Button
eu: Botoia

en: Position
eu: Kokapena

en: Close
eu: Itxi

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Available tokens
eu: Gaituriko aldagaiak (tokens)

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Hours
eu: Orduak

en: Seconds
eu: Segunduak

en: Style
eu: Estiloa

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Minutes
eu: Minutuak

en: Select
eu: Aukeratu

en: Relative
eu: Erlatiboa

en: Grid
eu: Sareta

en: Local
eu: Lokala

en: Page settings
eu: Orriaren ezarpenak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Fonts
eu: Letra-tipoa

en: Direction
eu: Helbidea

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Styles
eu: Estiloak

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
