Noah's Page Builder (2.0.5) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Save
fy: Bewarje

en: Add content
fy: Ynhâld tafoegje

en: Day
fy: Dei
