Noah's Page Builder (2.0.6) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Images
rw: amashusho

en: Center
rw: Hagati

en: Top
rw: Hejuru

en: Bottom
rw: Hasi
